Okey Oyunu Nasıl Oynanır?

Eşli Okey Oynama 4 kişi ile oynanmakta olan okey oyununa tek başınıza katılabildiğiniz gibi eşli olarak da katılabilme şansına sahipsiniz. Online okey oyna sisteminde açılan eşli oyun davetlerine katılabilir ya da kendiniz eşli oyun davetleri gönderebilirsiniz. Eşli oyun sisteminde diğer kullanıcılar ile sohbet edebilir ve daha çok avantaj kazanabilirsiniz. Eşli okey oyna oyununda bir taraf açtığı zaman diğer taraf ödül kazanabilmektedir.

Site Kuralları maksat okey sitesi yetkililer tarafından konulan kurallar doğrultusunda hizmet veriyor. Ahlak kuralları, sevgi, saygı içerisinde hizmet veren okey oyna sitesi, yöneticiler tarafından her daim denetleniyor. Üyelerin bilgileri kesinlikle gizli tutuluyor.

Son yıllarda hızla çoğalan bedava okey oyna diyen siteler arasında yer alan sitede 101, çanak, normal okey, eşli okey ve daha birçok okey oyunları mevcuttur. Ayrıca üyeliksiz okey oyna seçeneği ile siteyi daha yakından inceleyebilirsiniz. Bunun yanında sitenin mobil telefonlardan okey oyna seçeneği de mevcuttur.

Sosyal Medyada Yazımızı Paylaş.